KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13899440
nr 1389 9440
Franco Aguggiaro
(f. 1960), Italien
Etsningar, 3 st, Franco Aguggiaro, Flicka & Gumma, yttermått inklusive ram: 35x25 - 40x55 cm. Signerad
Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:20:45
5/4 14:54:35