KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13899440

nr 1389 9440

Franco Aguggiaro

(f. 1960), Italien

Etsningar, 3 st, Franco Aguggiaro, Flicka & Gumma, yttermått inklusive ram: 35x25 - 40x55 cm. Signerad

Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:20:45

5/4 14:54:35 1      Vinnande bud

Franco Aguggiaro

Läs mer om Franco Aguggiaro